Dietetyk - Porady dietetyczne w Warszawie

Strona główna  |  Dietetyk / Odchudzanie

Dietetyk - Porady dietetyczne w Warszawie

Tagi: dietetyk TI Fitness, dietetyk ursynów, dietetyk warszawa, odchudzanie warszawa, porady dietetyczne na SKYPE, konsultacje dietetyczne przez SKYPE, dietetyk

Dietetyk Warszawa

mgr inż. Monika Krynicka-Gać - Specjalista ds. żywienia człowieka, dietetyk

dietetyk-warszawaAbsolwentka SGGW Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego kierunku Dietetyka w chorobach wewnętrznych i metabolicznych.
Ponadto posiada uprawnienia pedagogiczne uzyskane na równoległych studiach pedagogicznych SGGW.
Uczestniczka wielu szkoleń i konferencji naukowych z zakresu żywienia i dietetyki, dzięki którym na bieżąco podnosi swoje kwalifikacje potwierdzone wieloma specjalistycznymi certyfikatami.
Specjalizuje się przede wszystkim w odchudzaniu, profilaktyce chorób dietozależnych oraz żywieniu osób aktywnych fizycznie. Swoim Klientom pomaga skutecznie pozbyć się zbędnych kilogramów jak i na długo utrzymać osiągnięte efekty. W codziennej pracy udowadnia, że DIETA to zdrowy i smaczny sposób żywienia, a połączona z odpowiednio dobraną aktywnością fizyczną, staje się sposobem na życie – zdrowe i piękne życie.

Autorka wielu wykładów i szkoleń m.in. dla studentów Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, warszawskich szkół podstawowych w ramach kampanii „Wiem, co jem”, ekspert w audycjach radiowych (Polskie Radio dla Ciebie).
Prywatnie lubi eksperymentować w kuchni oraz jest miłośniczką programów kulinarnych.

Pierwsza konsultacja dietetyczna (zobacz) obejmuje:

Konsultacji dietetycznych udzielam w:

  • Warszawa - Ursynów - TI Fitness - ul.Ciszewskiego 15 - Galeria KEN Center IIIp

 

Monika Krynicka-Gać - dietetyk 

tel: 600-945-204

e-mail: dietetyk.mkg@gmail.com

NOWOSĆ DIETA ON-LINE 

Doskonałą opiekę dietetyczną zapewni CI Monika Skorupka- dietetyk
Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na kierunku dietetyka. Specjalistka w dziedzinie:
• żywienia dzieci,
• żywienia kobiet ciężarnych i karmiących,
• żywienia osób aktywnych fizycznie,
• żywienia w alergii pokarmowej,
• Profilaktyce  i leczeniu dietetycznym   nadwagi  i                           otyłości, a także  innych chorób dietozależnych(m.in. cukrzycy, miażdżycy, dyslipidemii,  nadciśnienia).
Liczne odbyte  praktyki m.in. w warszawskich  poradniach dietetycznych pozwoliły na zdobycie cennego doświadczenia. W pracy z pacjentami w pełni wykorzystuje zdobytą wiedzę oraz doświadczanie, które pozwala na indywidualne podejście.   Promotorka zdrowego stylu życia, za swój cel stawia przekonanie pacjentów, że prawidłowe odżywianie jest  przyjemne i skuteczne.  Prywatnie uwielbia  gotować i poznawać nowe smaki.

Dieta online  to idealna propozycja  dla osób, które dużo pracują,  cenią swój czas  lub z innych powodów nie mogą pojawić się w poradni na spotkaniu. W ramach diety on-line nie tylko otrzymasz indywidualny plan żywieniowy, ale także stałą opiekę dietetyka(kontakt mailowy, telefoniczny).  Konsultacja on-line jest równie skuteczna jak bezpośredni kontakt z dietetykiem. 

Na czym polega???
Na początku należy wypełnić kwestionariusz żywieniowy, który znajduje się w poniższym linku: 

http://www.warszawa-dietetyk.pl/home,zapytaj_dietetyka.html 

Nasz dietetyk Monika Skorupka przeanalizuje zawarte w nim informacje, a następnie ułoży 14 dniowy indywidualny plan żywieniowy dopasowany do Twojego planu dnia, preferencji smakowych. 
W ramach diety on-line  otrzymasz: 
• 14 dniowy indywidualny plan żywieniowy,
• Stały kontakt z dietetykiem(mailowy, telefoniczny) przez czas trwania diety,
• Materiały oraz wskazówki, które pomogą Ci w zmienianiu nawyków żywieniowych,

Koszt usługi 200 zł – materiały, wskazówki oraz indywidualny plan żywieniowy wysyłamy po zaksięgowaniu płatności na koncie. ( w tytule prosze wpisać DIETA ON-LINE NAZWISKO). 

nr. konta do przelewu: 5819500001200603638


Monika Skorupka- dietetyk
tel:  516–226-456
e-mail: dietetyk.ms@gmail.com


 

 Zapytaj dietetyka
Waga(kg):
Wzrost(cm):
Wynik:
Płeć:
 K  M
Wzrost(cm):
Wynik:
Zapytaj dietetyka


Kontakt do dietetyka:

Twój adres e-mail:
Temat:
Treść:
 
Trener personalny i dietetyk Warszawa